آشنایی با آموزش درست کردن پیتزا مخلوط متری در خانه

در این مطلب از وبلاگ زندگی بهتر دستور پخت یکی از انواع پیتزاهای خوشمزه و بسیار محبوب در میان قشر جوان که نوعی فست فود محسوب می شود را آماده کرده ایم . امیدواریم این دستور آشپزی مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

مواد لازم

  1. خمير نون سنگك
  2. سوسيس
  3. قارچ
  4. فلفل دلمه
  5. كالباس
  6. ذرت
  7. ادويه
  8. پياز حلقه
  9. گوجه
  10. پنير پيتزا
اندازه مواد را خودتان می توانید به دلخواه کم یا زیاد کنید. توجه داشته باشید که می توانید به سلیقه خود از مواد غذایی دیگری مثل زیتون ، فلفل سبز و ... استفاده کنید و بعضی مواد که مورد پسند شما نیست را از لیست بالا حذف کنید.

دستور پخت

ابتدا سيني فر را با مقداری کمی روغن مایع چرب کنید سپس خمير را به صورت یکدست داخل سینی پهن کنید به طوری که قطر تمام قسمت های خمیر یکسان باشد.

در مرحله بعدی کمی سس روی خمیر بمالید و در ادامه کمی پنیر پیتزا روی آن بریزید. در مرحله بعدی سوسيس را به صورت حلقه ای خرد کنید و روی تمام قسمت های نان بچینید.

در ادامه قارچ ، ذرت ، فلفل دلمه ای را به صورت دلخواه خرد کنید روی پیتزا پخش کنید. حالا کالباس خرد شده را روی تمام سطح پیتزا بریزید و کمی اویشن روی ان بریزید

در ادامه دیگر موادر را روی پیتزا قرار دهید و پنیر زیاید روی تمام مواد بریزید برای زیبایی پیتزا چند تکه قارچ و ذرت و فلفل دلمه ای روی پنیر پیتزا قرار دهید و پیتزا را داخل فر بگذارید تا اماده شود.

برای تهیه خمیر پیتزای ایتالیایی می توانید از این مطلب و روش تهیه کالباس در منزل از این مطلب که قبلا در وبلاگ قرار گرفته است استفاده کنید.


شاید دوست داشته باشید :

/ 0 نظر / 274 بازدید